AeroPress Aerobie

AeroPress od americké firmy Aerobie je velmi praktický nástroj pro přípravu kávy jak doma, tak na cestách. Vše, co potřebujete, je lehké tělo složené ze dvou plastových válců, namletá káva, filtr a horká voda.

849 Kč

AeroPress je skvělá volba pro každého. Díky snadné a rychlé přípravě je vhodný pro začátečníky, ocení ho však i pokročilejší, kteří rádi experimentují. AeroPress se totiž dá využít na nepřeberné množství receptů (dokonce se v jeho přípravě pořádá světové mistrovství, záznamy naleznete na YouTube). Velká výhoda je také v tom, že s ním lze docílit i nápojů podobných domácímu espressu. Ručním stlačením pístu sice dosáhnete tlaku maximálně 0,75 baru, z naší zkušenosti však můžeme potvrdit, že chuť výsledného nápoje to negativně neovlivňuje. A pokud máte domácí šlehač mléka (nebo třeba french press), vytvoříte s ním i obstojné domácí cappuccino. Samozřejmě lze připravit i kávu o větším objemu, podobnější té z french pressu nebo překapávače. AeroPress zvládne extrakci 50 až 200 ml kávy.

Co všechno je součástí sady?

  • samotný „kávovar“
  • stojánek na filtry
  • 350 ks kulatých papírových filtrů
  • odměrka na kávu
  • míchátko na kávu
  • redukce na menší hrnky

Náhradní filtry do AeroPressu nabízíme zde. Před použitím filtr nezapomeňte propláchnout horkou vodou, abyste se zbavili papírové chuti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Zpět do obchodu