Plastový dripper V60-02 bílý

Snad nejoblíbenější překapávač všech dob od japonské firmy Hario v plastovém provedení. Ideální společník na cesty nebo když s ručně filtrovanou kávou začínáte, nevíte, jestli Vás bude bavit a nechcete do vybavení hned na začátek investovat vyšší stovky.

140 Kč

Legendární a mezi všemi snad stále nejoblíbenější překapávač vůbec. Jednoduchý japonský design, kónický tvar a drážky, které vytvářejí ten správný balanc odporu a snadného odvodu vody do spodní části dripperu. To vše zajišťuje rovnoměrnou extrakci, díky které se z Vámi zvolené kávy vylouhují ty nejlepší chuťové tóny.

Mimochodem, věděli jste, proč právě název V60? 60 je odvozeno od úhlu, který překapávač svírá a písmeno V se vztahuje k jeho tvaru.

Pozor, filtry nejsou součástí balení, nabízíme je však zde.

Pro ještě lepší přípravu domácí filtrované kávy doporučujeme zvážit koupi konvice na horkou vodu s tzv. „husím krkem“, např. tuto od stejné značky. Je žádoucí, aby extrakce probíhala kolem třech minut, což vyžaduje průběžné pomalé zalévání krouživými pohyby, kterého s klasickou varnou konvicí s širokým hrdlem nedosáhnete.

Do překapávače je ideální volit světlejší kávy, typem pražení vhodné na filtrování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Zpět do obchodu